W związku z dużymi rozbiorami wody i zapowiadanymi wysokimi temperaturami powietrza na najbliższe dni,
Zakład Gospodarki Komunalnej Nowa Sarzyna Sp. z o.o. zwraca się z apelem do odbiorców o oszczędne i racjonalne gospodarowanie wodą pobraną z sieci wodociągowej
Prosimy o wykorzystywanie wody pitnej z sieci wodociągowej wyłącznie do celów bytowych i powstrzymanie się od zużycia wody w szczególności do podlewania trawników, ogródków przydomowych i działkowych oraz napełniania basenów i mycia samochodów, ponieważ zbyt duże zużycie wody powoduje obniżenie ciśnienia w sieci, które może doprowadzić do przerw w dostawie wody.
